Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

O firmie

Właścicielem marki American Bagels jest Piekarnia Bajgle s. c. Firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie piekarnictwa.

Jesteśmy jedynym producentem oryginalnych bajgli amerykańskich w Polsce.

Firma jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem sektora piekarniczego. Wyznajemy zasadę dążenia do doskonałości, począwszy od produkcji, parku technologicznego poprzez transport, warunki współpracy, marketing i działania na rzecz ochrony środowiska, etyki i dobrych zasad współpracy. Dzięki temu zachowujemy stabilną pozycję na rynku i odnotowujemy stopniowy wzrost i rozwój.
 
W równowadze stawiamy Kontrahentów i Konsumentów. Ułatwiamy naszym odbiorcom zapoznanie się z marką, produktem, sposobem jego wykorzystania. Znamy i stale aktualizujemy wiedzę o rynku, nasze produkty odpowiadają na potrzeby coraz szerszej grupy konsumentów, z czego się bardzo cieszymy.
Jesteśmy odpowiedzialni za dobry odbiór osobisty naszych wyrobów. Chcemy by zapisywał się w pamięci dobrze i na stałe.  
Dążymy do tego, by być wzorową firmą, wyspecjalizowaną w produkcji bajgli amerykańskich.

Zakład produkcyjny pracuje na najwyższym poziomie. Dokonaliśmy optymalnego połączenia nowoczesnych technologii z tradycyjnymi metodami prowadzenia ciast.
Dzięki wypracowanym przez lata doświadczeń procedurom, możemy zaproponować produkt – bajgle amerykańskie, najwyższej jakości, powtarzalności o wysokich walorach smakowych.
Dla zachowania jakości i podążania za potrzebami Konsumentów nawiązaliśmy współpracę z wybitnymi fachowcami w dziedzinie technologii piekarnictwa.
Zakład Produkcyjny pracuje zgodnie z systemem HACAAP, oznacza to, że spełniamy wszystkie normy i wymagania nałożone na producentów żywności.
 
Surowce do wypieku wyrobów pobieramy wyłącznie od zaufanych, certyfikowanych dostawców. Chcemy mieć pewność, że nasze produkty są wykonane wyłącznie ze składników najlepszej jakości.

Naszym głównym celem jest:
 
Produkcja, sprzedaż i popularyzacja  innowacyjnego produktu bajgle amerykańskie najwyższej jakości i powtarzalności.
Elastyczna współpraca z Klientem oparta na uczciwych zasadach i komfortowych warunkach handlowych. Dostępność i otwartość.
 
Jesteśmy sumiennym, wiarygodnym dostawcą i partnerem dla naszych Klientów.